Teklif almak ister misiniz ?

Arayın yada iletişim formunu doldurun..size dönelim..randevu alalım..gelip ihtiyaçlarınıza bakalım ve detaylı bir teklif verelim..ihtiyaç hasıl olunca değerlendirin, Referanslarımıza bakın, kıyaslayın..Tarzımızı severseniz arayın..Unutmayın teknik destek tasarım kadar önemlidir..Artik web sayfaları daha yaşayan ve gelişmesi gereken sistemler..

İletişim Formu
187

web sayfası


Kurumsal, kişisel ve e-ticaret sistemlerinde tasarım ve teknik destek sürecindeki gücümüz tercih edilirliğimizi arttırmaktadır.
81

kurumsal kimlik


Marka ve kurumsal kimlik tasarımı ile geçen 10 yıllık tecrübemizle bir çok sektöre hizmet vermeye devam etmekteyiz..
3

şehir


İstanbul, İzmir ve Bursa'da; Tasarım eğitimlerinden seçim kampanyalarına kadar birçok sektöre farklı reklam ve marka danışmanlığı süreci yaşadık ve yaşıyoruz..
16

yıllık reklam ve tasarım tecrübesi


Tasarım Eğitimlerinden , Seçim kampanyalarına kadar reklam ve tanıtım adına herşey..

Ne zaman Başladık ?

29 October 2011Web Sayfaları - e ticaret - Danışmanlık
 • 25 February 2001Seçim Kampanyaları

  2001 yılındaki genel seçimlerde beylikdüzü ak parti seçim kampanyasını CATHAY ajans bünyesinde 6 kişilik bir ekiple yürüttük...Danışmanlık hizmeti verdiğimiz bu seçim kampanyası ak partinin başarısı ile sonuçlandı..
 • 13 December 2002Tasarım Eğitimleri

  İstanbul'da başlayan, İzmir ve Bursa'da devam eden Tasarım Eğitimi sürecimizde 3 boyutlu animasyonlardan 2 boyutlu creative tasarımlara kadar bir çok alanda, program ve tasarım bakış açısı ile ilgili eğitimler vermek bizi de bir çok sektörle ilgili olarak çok geliştirmiştir.
 • 29 October 2008Reklam Projeleri ve Marka Yönetimi.

  Kendi ürettiğimiz markalar başta olmak üzere bir çok markaya ve farklı sektörlerdeki firmalara reklam, marka yönetimi ve danışmanlık ile ilgili olarak destek verdik ve vermeye devam ediyoruz.. Yol haritanızı doğru belirlemelisiniz.
 • 29 October 2011Web Sayfaları - Sosyal medya üretimi - Danışmanlık

  Web sayfanızın ve Sosyal medya tasarımlarınızın hazırlanması ve sosyal medyanızın yönetimi ve danışmanlığı ....Kurumsallığınız ve karlılığınız bizim için önemlidir..